Warning: include(/home/miron/domains/kobud.net/public_html/class/cache/utf.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/miron/domains/kobud.net/public_html/index.php on line 11

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/miron/domains/kobud.net/public_html/class/cache/utf.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/miron/domains/kobud.net/public_html/index.php on line 11
 Aktualności KOBUD Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, kompleksowa obsługa budownictwa, biuro projektowe Mirosław Kopiński Złotoryja

MKS AURUM KOBUD na Biegu Niepodległości i WOKÓŁ ORBITY.

bieg1_120Dwudziestu biegaczy ze Złotoryi uświetniło w środę 11 listopada 2009 obchody 91. rocznicy Naradowego Święta Niepodległości. W ponad 250 osobowej grupie pobiegli w kolejnej edycji Biegu Niepodległości w Legnicy. Organizatorem imprezy był OSiR w Legnicy. W tym dniu rozegranych zostało 8 biegów dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat oraz bieg główny.

bieg5_120Tym razem gwiazdą drużyny okazała się Patrycja Pikul z klubu MKS AURUM KOBUD Złotoryja, która w rywalizacji klas 4,5,6 wygrała swoją rywalizacje. W tej samej kategorii wśród chłopców drugie miejsce zajął Kacper Gruszecki (SP 1 Złotoryja). W kategorii Gimnazja III miejsce zajęła Katarzyna Olszówka (AURUM), a w kategorii Szkoły Ponadgimnazjalnych II miejsce zajęła Mariola TUR (AURUM). W biegach dzieci i młodzieży udział wzięli także zawodniczki MKS AURUM KOBUD Daria Sobczyk, Marcelina Żurawska, Nikol Kasprzyk, Patrycja Wrona i Mariola Stoińska, które uplasowały się w dziesiątce w swoich kategoriach, trenerką całej drużyny jest Katarzyna ŁUC.

Równo o godzinie 11.00 starter wypuścił na trasę biegaczy Biegu Głównego Kobiety (2 okrążenia 3 km) Panowie (3 okrążenia 4,5 km). Biegacze ze Złotoryi mocno zaakcentowali swój udział stając 4 razy na podium na 6 kategorii. Bieg główny kobiet wygrała Anna Ficner - Złotoryja, a wśród Mężczyzn klasyfikacja przedstawiała się następująco:bieg10_120

bieg4_120       bieg6_120       bieg7_120

bieg8_120W Naszej drużynie AURUM organizator wyróżnił najmłodszą zawodniczkę (Anie Kopińską 3 lata) która samodzielnie w asyście taty przebiegła najkrótszy z dystansów 700 m oraz najstarszego zawodnika Czesława Tarłowskiego (AURUM - 69 lat). Dodatkowo Ania odebrała z rąk Prezydenta Legnicy puchar i dyplom za swojego Kolegę Marcina Grochowskiego, który zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

bieg9_120W dniu 7.11.2009 we Wrocławiu odbył się Bieg Wokół Orbity we Wrocławiu na leśnych duktach w pobliskim lasku rywalizowało 146 zawodniczek i zawodników. Zawody kończyły rywalizacje cyklu Mistrzostw Wrocławia w biegach długich, którego zakończenie i wręczenie nagród przewidziano na 6.12.2009r. Bieg wygrał Tomasz Sobczyk z Żurawiny, a na 2 miejscu zameldował się nasz reprezentant Tomasz Szymański (AURUM), niepodziane sprawił najmłodszy zawodnik drużyny Łukasz Karkoszka l. 17 z Legnicy zajmując 3 miejsce w kategorii do 20 lat. Nasze miast i klub AURUM reprezentował jeszcze Mirosław Kopiński, Krystian Kozłowski, Aleksander Szkaradek i Marcin Grochowski.