Warning: include(/home/miron/domains/kobud.net/public_html/class/cache/utf.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/miron/domains/kobud.net/public_html/index.php on line 11

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/miron/domains/kobud.net/public_html/class/cache/utf.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/miron/domains/kobud.net/public_html/index.php on line 11
 Aktualności KOBUD Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, kompleksowa obsługa budownictwa, biuro projektowe Mirosław Kopiński Złotoryja

Nagroda w konkursie Armstrong – Sufity bez granic. Wycieczka do Austrii – dla przedstawiciela KOBUD

Nasza firma zajęła 5 miejsce w konkursie organizowanym przez firmę RAAB KARCHER i Armstrong.

 

fotokonkurs_120 Konkurs trwał od 1 maja do 31 października 2009r. Konkurs skierowany jest do firm wykonawczych dokonujących zakupów produktów firmy Armstrong w sieci Raab Karcher i Sfic. - Do podsumowania wyników Konkursu posłuży wysokość zakupów produktów firmy Armstrong zrealizowanych przez poszczególnych Klientów w okresie trwania Konkursu. Punktacja: za każde 100 zł obrotu netto firma wykonawcza otrzyma 1 pkt. Zwycięzcami Konkursu zostanie 20 uczestników z największą ilością punktów według rankingu na dzień 31 października 2009r. Na wycieczkę osobiście uda się szef firmy Mirosław Kopiński.

 

 

Termin: 9 - 13 grudnia

Przelot:

Warszawa - Zurych - Warszawa

LX1343 Y 09DEC WAWZRH HK25 09.45 11.50

LX1352 Y 13DEC ZRHWAW HK25 17.15 19.10

 

hotel_400Zakwaterowanie:

Hotel Post Steeg

Nr. 17, A-6655 Steeg im Lechtal

Tel: +43 5633 5306

www.poststeeg.at

 

Ramowy program wycieczki:

09.12.09 ŚRODA

11:50 przylot grupy do Zurichu, transfer komfortowym busem do Rankweil

15:00 - 18:00 zwiedzanie fabryki Armstrong w Rankweil

Transfer do hotelu, kolacja

10.12.09 CZWARTEK

Wyjście na narty / lub wycieczka do Dornbirn do muzeum Rolls Royce, następnie zwiedzanie Księstwa Liechtenstein.

11.12.09 PIĄTEK

Wyjście na narty / lub wycieczka do Insbrucka, muzeum Swarovski.

12.12.09. SOBOTA

Wyjście na narty / lub wycieczka do Langenfeld/ termy i Spa Aqua Dome. Uroczysta kolacja

13.12.09 NIEDZIELA

Transfer do Zurychu, zwiedzanie miasta. Wylot do Polski.

 

Opis atrakcji turystycznych

 

rolls_120MUZEUM ROLLS ROYCE

Będąc w Vorarlbergu, odwiedźmy największe w świecie muzeum rolls-royce'ow na przedmieściach Dornbirn. Założył je kilka lat temu Franz Vanier, Austriak z tych okolic, który 30 lat przepracował dla firmy Rolls-Royce, także w fabryce w Anglii, i nadal naprawia w swoim warsztacie stare, piękne limuzyny. Muzeum jest imponujące - na trzech piętrach mamy prawie sto motocykli i aut. I to jakich! Prócz piękna rolls-royce'ow (najstarszy ma ponad 80 lat) ważne jest to, do kogo należały: gen. Franco, ministra III Rzeszy Ribbentroppa, królowej angielskiej Elżbiety, Churchilla...

 

KSIĘSTWO LICHTENSTEIN

zamekLiechtenstein jest chętnie odwiedzany przez turystów, którzy traktują go jak relikt minionych czasów. Księstwo to odwiedzane jest o wiele więcej przez turystów niż liczba jego mieszkańców. Stolica i największe miasto Liechtensteinu to Vaduz. SchlossVaduz (Zamek Vaduz) to najważniejszy obiekt i atrakcja turystyczna miasta. Jest to zamek książęcy, wzniesiony w XIII wieku, a następnie przebudowany w XVI w. Warto odwiedzić tu także "Briefmarkenmuseum" (Muzeum Znaczków Pocztowych). Posiada ono ogromne zbiory znaczków, z których to właśnie słynie Liechtenstein. Podobnie jak sąsiedzi, mieszkańcy Liechtensteinu są zagorzałymi piwoszami. Dla osób chcących spróbować pieczonych kiełbas oraz potrawach mącznych, polecamy udać się do pobliskiej restauracji a z pewnością znajdziemy tam coś dla siebie.

 

MUZEUM SWAROVSKI

olbrzym_120Świat Kryształow Swarovskiego od ponad 10 lat zachwyca miliony odwiedzających. Do Wattens położonego niedaleko Innsbrucka przybywają turyści z najróniejszych zakątków świata, aby podziwiać kryształy w pełnym bogactwie form. Wejścia do krainy wrażeń strzeże olbrzym, pilnujący cudownych kryształowych komnat. W siedzibie firmy Swarovski pokazywany jest wielobarwny kosmos skrzących kryształów w otoczeniu sztuki współczesnej, w niesamowitej aurze zmysłowych doznań.

kryszta322_120Na nowo zaaranżowaną przestrzeń w części sklepowej Świata Kryształów tworzy łagodne przejście od ciemnych, magicznych komnat do krainy światła, w której kryształy są na wyciągnięcie ręki, dostępne dla każdego. Absolutnie oryginalne rozplanowanie Crystal Stage otwiera przed oczami zwiedzających ekspozycję najszerszego asortymentu produktów firmy na świecie. Na powierzchni 1.300m2, w niesamowitym otoczeniu Swarovski prezentuje biżuterię Daniela Swarovskiego, dodatki i linię Home Decor, przedmioty designerskie i narzędzia precyzyjne.

 

SPA AQUA DOM

Aqua Dome dzięki swojej architekturze, doskonale wpisuje się w górski krajobraz Otztal. Dzięki zastosowaniu drewna, kamienia i światła dokonano świadomego połączenia architektury z przyrodą.

 

basen

Składa się z:

  • źródła termalnego

Zanurzasz się i odczuwasz prawdziwą rozkosz w wodzie o temperaturze 34ー lub 36ー, która z lodowców o imponującej wysokości spływa w dół przez skały, by następnie wytrysnąć z głębokości około 1800 m w postaci wody termalnej.

  • galerii leżakowej

Po kąpieli termalnej trzeba się rozluźnić, odprężyć i nabrać nowych sił.

  • strefy ogrzewania

W oddzielnym pomieszczeniu znajdują się kolejne strefy wypoczynku, wyposażone w ogrzewane leżaki, gwarantujące wypoczynek i odprężenie.

  • brodziku dla aktywnych

wyposażonego w podwodne przyrządy fitness, do dyspozycji wszystkich "sportowców wodnych", pragnących skorzystać z oferty gimnastyki wodnej.

  • solarium, trzech niecek termalnych na wolnym powietrzu, niecki solankowej i wielu innych wodnych atrakcji.

Kobud sprzęt budowlany
ul. Legnicka 17, Złotoryja
tel./fax.: 076 878 55 75

kom: 609 585 499
email: kobud@kobud.net

______________________

Polecamy:

bieg_wulkanow_2011_01

więcej...