O firmie KOBUD Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, kompleksowa obsługa budownictwa, biuro projektowe Mirosław Kopiński Złotoryja

O firmie

  Jesteśmy firmą projektowo - wykonawczą, wykonujemy obiekty budowlane zarówno w zamówieniach publicznych, jak również dla klientów prywatnych oraz firm w kompleksowej realizacji pod klucz oraz tynki maszynowe cementowo - wapienne i gipsowe (2 brygady tynkarskie), posadzki z mixokreta, malowanie i gładzie maszynowe.

W firmie mieści się dział - wypożyczalnia maszyn i urządzeń budowlanych. Dział ten oferuje wynajem sprzętu budowlanego, kontenerów, rusztowań, systemów szalunkowych i urządzeń ogrodowych itp.

Firma posiada bazę magazynowo-socjalną o powierzchni użytkowej 350m2 i 8,5 arów gruntu na Lenie w Wilkowie.

Dotychczas opracowaliśmy ponad 200 projektów indywidualnych budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, największe zadania projektowe to: projekt budynku PLUS Discont w Złotoryi wraz z infrastrukturą, adaptacja budynku na świetlice wiejską w Ruszowie i w Jagodzinie, projekt sieci wodociągowej w Olszanicy o długości 18 km, projekt hali i przebudowy budynku przy ul. Sportowej w Złotoryi, projekt restauracji i sklepu przy ul. Kolejowej w Złotoryi. W większości prac projektowych uczestniczyliśmy albo jako nadzór kierownika budowy, albo jako Inspektora Nadzoru. W ramach Inwestorstwa Zastępczego wykonaliśmy dla Fundacji Rozwoju Powiatu Złotoryjskiego kompleksowy projekt i nadzór na budowie „Rozbudowa z adaptacją Szkoły Podstawowej nr 4 w Złotoryi dla potrzeb Warsztatów Terapii Zawodowej".

logo_bazylczykNaszych interesów chroni - Kancelaria Bazylczyk

 

 

Kobud sprzęt budowlany
ul. Legnicka 17, Złotoryja
tel./fax.: 076 878 55 75

kom: 609 585 499
email: kobud@kobud.net

______________________

Polecamy:

bieg_wulkanow_2011_01

więcej...