Misja i Wartości KOBUD Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, kompleksowa obsługa budownictwa, biuro projektowe Mirosław Kopiński Złotoryja

Misja i Wartości

Naszą misją jest profesjonalne obsługiwanie budowy na każdym etapie realizacji od projektu po wykonawstwo. W zakresie wypożyczalni bycie liderem na rynku lokalnym w promieniu 100 km, a na każdym poziomie naszej organizacji wyprzedzać oczekiwania oraz dostarczać satysfakcji i nieustannego sukcesu wszystkim tym, z którymi współpracujemy.


NASZYM KLIENTOM

Priorytetem jest dla nas dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klienta związanych z realizacją obiektów budowlanych oraz spełnianie jego oczekiwań. Na każdym etapie inwestycji budowlanych dbamy o to, aby nasze produkty i usługi odznaczały się najwyższą jakością i niezawodnością.


NASZYM PRACOWNIKOM

KOBUD stworzył organizację i środowisko pracy, które umożliwia ciągły rozwój zawodowy. Celem jest przyciąganie i motywowanie oraz utrzymywanie najbardziej zaanagażowanych i utalentowanych pracowników. KOBUD szeroko wspiera propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród pracowników poprzez liczne uczestnictwo w szkoleniach, zajęciach sportowych itp.


NASZYM PARTNEROM BIZNESOWYM

Staramy się być najlepszym partnerem biznesowym dla naszych odbiorców i dostawców. Stawiamy na ciągły dynamiczny rozwój firmy. Wprowadzając nowoczesne modele zarządzania jesteśmy postrzegani jako preferencyjny klient dla dostawców i strategiczny dla odbiorców.


NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

KOBUD jest firmą odpowiedzialną społecznie, w związku z czym angażuje się i wspiera szeroko rozumiany rozwój wszystkich społeczności w których działa.


Kobud sprzęt budowlany
ul. Legnicka 17, Złotoryja
tel./fax.: 076 878 55 75

kom: 609 585 499
email: kobud@kobud.net

______________________

Polecamy:

bieg_wulkanow_2011_01

więcej...